Fiat Sunroof Tamiri – Yakup Oto
Fiat Sunroof Tamiri

Fiat Sunroof Tamiri

Sunroof, Fiat’ın tavanındaki bir pencereyi ortaya çıkarmak için kayan bir paneldir . Cam daha sonra eğilerek veya tamamen kayarak açılarak, Fiat’taki yolcuların dışarıyı görmesine ve/veya kabine yukarıdan temiz hava girmesine izin verir.

Fiat Sunroof, sürücünün tercihine göre camın açılmasını veya gizlenmesini sağlar, böylece güneş ışığını kontrol edebilir ve gerektiğinde Fiat’ın görüş alanını azaltabilir . Sunroof terimi ayrıca cam, ray tertibatı, motor, raylar ve kapak paneli dahil olmak üzere tüm üniteyi de kapsayabilir.

Sunroof’larda, bir sorunu ne kadar uzun süre bırakırsanız, tamamen başarısız olmadıkça daha da kötüleşme olasılığı o kadar artar. Bir Fiat’ta su sızıntısı varsa, bu bir sağlık sorunu haline gelebilir. Sızıntının ne kadar kötü olduğuna bağlı olarak, su Fiat’ın iç kısmında kalıcı hasara neden olabilir 

Fiat sunroof motoru düzgün çalışmıyorsa veya paletler düzgün çalışmıyorsa onu kullanmakta zorlanacaksınız ve sonunda açık konumda takılıp kalma riskiniz var. En önemlisi, Fiat’ı satmayı planlıyorsanız, çalışmayan bir sunroof ile satmak daha zor olacaktır. Zevk almayacaklarsa, kimse tavandaki bir delik için para ödemek istemez.

Bir açılır tavanı tamir etme fiyatı genellikle düşük ila yüksek yüzlerce arasında değişir. Yüzlercesinin hangi bölümü konuya, Fiat’ın hangi marka ve modele sahip olduğu ve hangi parçaların gerekli olduğuna bağlıdır. Sunroof’un Fiat’tan çıkarılması gerekiyorsa , ilave işçilik nedeniyle daha yüksek bir maliyet olacaktır.

FIAT SERVİSLERİ
© Copyright 2021 Yakup Oto Fiat Yetkili Servisi