FIAT’tan Büyük Yaz Kampanyası! – Yakup Oto
FIAT’tan Büyük Yaz Kampanyası!

FIAT’tan Büyük Yaz Kampanyası!

FIAT Yetkili servislerinde 100 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediye! Ayrıca servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti ayrıcalıkları sizi bekliyor!

  • Fiat Yetkili servislerinde yapacağınız 500TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinizde 50 TL, 750TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde 75 TL, 1.000TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde 100TL Opet yakıt puan hediye edilecektir.

FIAT Yetkili servislerinde KDV Dahil 500 TL, 750 TL, 1.000 TL değerinde mekanik işlemleri için servis harcaması yapan bireysel müşterilerimize Opet istasyonlarında tek seferde 150 TL ve üzeri benzin ve motorin alımlarında geçerli sırası ile 50TL, 75TL, 100TL değerinde yakıt puan hediye edilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek puanlar sadece Opet marka ve logosu altında faaliyet gösteren ve kampanyaya dahil akaryakıt istasyonlarından akaryakıt (benzin, motorin) alımlarında tek seferde harcanabilir.

Yakıt puanı yüklemesi FIAT servislerinde belirtilen koşullarda işlem yapan ve adına fatura kesilen müşterinin FIAT Yetkili Servislerinde ilgili iş kabul kartı faturası kesilirken kayıt edilen cep telefonuna, fatura kesim tarihi itibariyle en geç 3 iş günü sonra yüklenecektir. Puanlar kampanyaya dahil Opet istasyonlarındaki market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek, cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir.

Yakıt puanların son kullanma tarihi 30.09.2021’dir. Her müşterimiz yakıt puan kampanyasından bir kez faydalanabilir. Opet ve TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir. (2007 model öncesi araçlar için üyelik koşulu bulunmamaktadır.) Servis işlemleri için belirtilen tutarlara KDV Dahildir.

FIAT SERVİSLERİ
© Copyright 2021 Yakup Oto Fiat Yetkili Servisi