FIAT KASKO – Yakup Oto
FIAT KASKO 1
Fiat Araç Sigortası

FIAT marka araçlar için özel olarak hazırlanan FIAT Kasko Poliçesi, her türlü riske karşı aracınızın uğrayacağı zararları güvence altına alır ve aracınızda oluşan tüm hasarlar FIAT yetkili servislerinin güvencesi ile onarılır. 1.000 TL altındaki onarımlarda eksper tayin edilmeden onarıma başlanır, dolayısıyla işlemleriniz daha çabuk tamamlanır.

FIAT Oto Koruma Optimum Paket

FIAT Kasko Poliçesi sahiplerinin araçlarına, poliçe geçerlilik süresince bir defaya mahsus olmak üzere FIAT Ekspres Oto Boya Koruma Paketi ücretsiz olarak uygulanır.

Risklere Karşı Güvence

Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içerisinde meydana gelebilecek durumlarda ve aracın tamir kabul edemeyecek ölçüde zarar görmesi veya çalınması hâlinde, peşin anahtar teslimi bedeli karşılanır. Aracın uğrayacağı kısmi zararlarda sigorta bedeli eksilmez. Terör, sel/su ve deprem teminatı dâhildir. Muafiyet uygulanmaz.

Resmi Evrak Güvencesi

FIAT Kasko sigortası olan aracın var olan anahtarlarından birinin çalınması, düşürülmesi ve kaybedilmesi gibi nedenler sonucunda aracın güvenliğinin sağlanabilmesi için yapılacak mevcut anahtar(lar)ın yeniden kopyalanması, alarm veya immobilizer gibi uyarı sistemlerinin kodlanması, merkezi kilit ve/veya kontak setinin değiştirilmesi masraflarına her bir olayda ve poliçe süresi içinde toplam en fazla 1.000 TL’ye kadar teminat verilmektedir.

FIAT Kasko Poliçesi ile Motorlu Araç Tescil ve/veya Motorlu Araç Trafik Belgesi ile aracın plaka levhalarının çalınması nedeniyle, bunların yeniden düzenlenmesi ve/veya temin edilmesi için yapılacak masraflar 1.000 TL’ye kadar teminat altına alınır.

Mini Onarım Hizmeti

Mini Onarım Hizmeti, FIAT Kasko poliçenizin geçerlilik süresi boyunca, aracınızın kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek belirtilen ölçü ve adet limitleri dâhilindeki küçük ölçekli hasarların bedelsiz olarak giderilmesi hizmetidir. Hasar onarımı için sigortalının kasko poliçesi ve sözlü beyanı yeterli olup, herhangi bir zabıt, tutanak veya ekspertiz gerekmemektedir.

Çözüm Hattı

Seyahat esnasında, Allianz Çözüm Hattı tarafından mevcut tüm kaynakların araştırılması ile; yol durumu bilgisi, trafik ve karayolları bilgisi, tarifeli seferler hareket ve ücret bilgisi (otobüs, feribot, tren, uçak vb.) ve yetkili servis bilgilerini öğrenebilirsiniz.

© Copyright 2021 Yakup Oto Fiat Yetkili Servisi