OTOEKSPER – Yakup Oto

Fiat Otoeksper

Otoeksper

Fiat Otoeksper

OTOEKSPER 1

Fiat otoeksper bayilerinde; titiz bir ekspertiz işleminden geçirilmiş olan 2. el araçlar beğeninize sunulur. Beğendiğiniz aracın çalıntı, hacizli ya da rehinli olması, vergi borcunun bulunması gibi hukuki risklere karşı korunursunuz.

Fiat çatısı altında 2.el faaliyetlerini sürdüren Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Otoeksper sistemine dahil olan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilir ve sonuçları müşteriyle paylaşılır. Ayrıca aracın tescil işlemleri müşteri adına Otoeksper bayisi tarafından gerçekleştirilir.

Trafik tescil işlemleri, sizin adınıza Otoeksper tarafından gerçekleştirilir. Otoeksper bayilerinde ekspertiz, takas, kredi, oto kuaför, garanti ve yol yardımı hizmetleri sunulmaktadır.

İkinci El Fiat Araçlar için Otoeksper Avantajları

Gönül rahatlığıyla garantili ve güvenli ikinci el fiat almak istiyorsanız Fiat otoeksperin size sunacağı çok şey var. 160’tan fazla testten geçirilerek sertifikalandırılmış ve 36 aya kadar sınırsız kilometre garantili geniş bir model yelpazesinden aracınızı seçin. Otoeksper ile deneme, ücretsiz check-up, yol yardımı ve ‘memnuniyet garantisi’ alacaksınız.

160 Sertifikalı Test

Otokesper programına katılan bayilerden uzmanlar, motordan şanzımana, frenlerden süspansiyona ve elektrik sistemine, şasi ve iç mekana kadar otomobili ve bileşenlerini inceliyor.

6 Yaşından Küçük ve 130.000 km’den Daha Fazla Olan Araçlar

İkinci el arabanızı kalitesine ve güvenilirliğine göre seçilmiş geniş bir araç yelpazesinden seçebilirsiniz.

Sınırsız Kilometre 24 Ay Garanti

Otoeksper garantisi , ikinci el araç pazarındaki en kapsamlı garantidir: yol yardımı, mobilite hizmetleri ve ödünç araç içerir.

Özel Finansman Çözümleri

İkinci el bir araç satın aldığınızda, avantajlı koşullarda bir tarifeye göre ödeme yapmanızı sağlayan esnek ve kişiselleştirilmiş bir finansman çözümüne güvenebilirsiniz.

Yol Testi

Gelin ve aracın beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığını kendiniz görün. Otoeksper modelleri bir deneme sürüşü için hizmetinizdedir. İdeal otomobilinizi seçmek çok daha kolay hale gelecektir.

Ücretsiz Kontrol

İlk 12 ay otoeksper size arabanın ücretsiz kontrolünü sağlar. Maksimum kalite garantisinden yararlanmak için aracınızı yetkili otoeksper servislerinden birinde kontrol ettirmenizi öneririz.

Memnuniyet Garantisi

Otoeksper size, satın alma tarihinden itibaren 10 gün içinde ve 1000 km sınırı içinde, aracı alıp eşdeğer veya daha yüksek değerde yeni veya kullanılmış başka bir araçla değiştirme imkanı sunar.

Ek Garanti

Talep üzerine otoeksper garantisini, programa dahil edilmiş olan 24 ayın üzerine 12 ay daha uzatabilirsiniz .

© Copyright 2021 Yakup Oto Fiat Yetkili Servisi