Bakım Paketi Hizmeti – Yakup Oto
Bakım Paketi Hizmeti 1
Bakım Paketi Hizmeti 2
Bakım Paketi Hizmeti 3

Aracınızın bakımlarını Fiat yetkili servislerinin onarım kalitesiyle daha uygun fiyata yaptırmanız için bakım paketi hizmetini sunuyoruz. Aracınızı kullanım sıklığınıza göre size uygun olan kilometre seçeneklerini kapsayan bakım paketiyle aracınızı korumuş olursunuz.

Size en uygun bakım paketinizi aracınızı satın aldığınızda veya ilk bakımınızı yaptırıncaya kadar geçen süre içerisinde Fiat yetkili servislerinden satın alabilirsiniz.

Faydaları Nedir?

Enflasyon ve fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Aracınızı servise bakım için getirdiğinizde ödeme yapmazsınız. Farklı kilometre seçeneklerine göre ihtiyacınız olan paketi alırsınız. Fiat’ın kullanıcı el kitabında tarif ettiği standartlardaki bakım planı takip edilir.

Fiat yetkili servislerinde fabrika eğitimli uzman teknik personel tarafından aracınız onarılır. Düzenli bakım aracınızın ikinci el değerini yükseltir. Aracınızı sattığınızda bakım paketi yeni sahibine devredilir.

Size En Uygun Bakım Paketinini Seçin

  • 1 yıl 20.000 km
  • 2 yıl 40.000 km
  • 3 yıl 60.000 km
  • 4 yıl 80.000 km
  • 5 yıl 100.000 km

Paketler bir önceki periyodik bakımları kapsamaktadır. Örneğin 2 yıl 40.000 km paket seçeneği 1.3 motor tipinde bir araçta 2 ana bakım ve 2 ara bakım (yağ bakımı) olmak üzere 4 bakımı içermektedir. 1.4 ve 1.6 motor tipinde bir araçta için ise 2 bakımı içermektedir. Yıl ya da km hangisi önce dolarsa paket sona erer.

© Copyright 2021 Yakup Oto Fiat Yetkili Servisi