HAKKIMIZDA – Yakup Oto

1983 yılında Tofaş’ın ilk anlaşmalı yetkili servisi olarak kurulan Yakup Oto, bu ünvanın sorumluluğu ve bilinciyle verdiği hizmetin niteliğine ve çeşitliliğini sürekli geliştirip yenileyerek 20.yılında bugün müşterilerinin gözünde kazandığı güvene ve itibara ulaşmıştır.

1990 ve 1999 Yılları arasında Etiler’de hizmet veren Yakup Oto, bu dönem içerisinde kendi alanında bir ilki daha başarmanın gururunu yaşamış ve 1993 yılında Türkiye’de ilk TSE belgesi olan yetkili servis olmuştur. 1999 yılından itibaren 4.Levent Oto Sanayi Sitesine taşınan Yakup Oto 2400 m2’lik alana yayılmış olan yeni merkezinde TSE 12407 standartlarına göre her zaman daha iyisinin de olabileceğini düşünerek hizmet vermektedir.

Yakup Oto, teknolojik yatırımları ve kaliteli hizmetiyle yenilikçi, kurumsal müşteri odaklı ve değerli bilgi birikimine sahiptir. Yakup Oto Fiat’ın tüm modellerinde yürüyen aksam, kaporta ve boya dallarındaki tüm arızaları profesyonel kadrosu ve teknolojik ekipmanlarıyla en ekonomik yollarla çözüme kavuşturulmaktadır.

Çağımızın rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimizin memnuniyetini sürekli zirvede tutmak Yakup Oto Servis ailesi olarak otomotiv sektöründe en son teknolojiyi kullanmak çözüm üretmek üstlendiğimiz misyondur.

HAKKIMIZDA 1
© Copyright 2021 Yakup Oto Fiat Yetkili Servisi