Fiat Yedek Parça – Yakup Oto
Fiat Yedek Parça

Fiat Yedek Parça

Fiat’ınızın kullanım ömrü boyunca bir noktada Fiat yedek parça almak zorunda kalabilirsiniz. Fiat aracınız ne kadar eski olursa, onarım ve parça değişimine ihtiyaç duyma olasılıkları o kadar artar. Orijinal Fiat yedek parçaları her seferinde ‘ilk kullanım’ sunar; Orijinal Fiat yedek parçalar, Fiat’ınız için tasarlandığını ve test edildiğini bilerek gönül rahatlığı sunar.

Düzenli bakım, aracınızı en iyi durumda tutmanın ilk ve en önemli kuralıdır. Düzenli olarak aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalan birçok otomobil parçası, hem güvenliğinizden (örn. frenler) hem de konforunuzdan (örn. süspansiyon) doğrudan sorumludur. Motorun ömrünü uzatmak için, yağ filtreleri ve motor hava filtreleri ile birlikte motor yağını düzenli olarak değiştirmenizi tavsiye ederiz. En kaliteli yedek parçaları takdir ediyorsanız, bayi merkezimiz harika bir seçenektir.

Yakup Oto, İstanbul genelinde mükemmel, rekabetçi fiyatlar için 700.000’den fazla yüksek kaliteli yedek parça ve aksesuar sunan Yetkili Servistir. Çevrimiçi kataloğumuz, zengin bir yedek parça ve aksesuar yelpazesine sahipken, gezinmek ve ihtiyacınız olanı bulmak yine de kolay. FIAT’ınız için yepyeni bir yedek parçaya ihtiyacınız varsa, parçalarınızı Türkiye’nin her yerine teslim ediyoruz.

Aşınma ve yıpranma, yaşlanma ve korozyon, belirli bir süre sonra çeşitli araba parçalarının değiştirilmesini gerektirir. Özellikle fren balataları, fren hortumları veya lastikler gibi güvenlik açısından hayati önem taşıyan otomobil parçalarının bakımları düzenli olarak yapılmalı ve gerektiğinde değiştirilmelidir. Bu tavsiye aynı zamanda motorun aşınan ve eskiyen parçaları ve bujiler, lambalar, v-kayışları ve araç aküsü gibi otomotiv elektrik aksamları için de geçerlidir.

Fiat yedek parçaların siparişi için yetkili servisimizden bize ulaşarak rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Teklifimiz, antika arabalar ve daha yeni modeller için özel olarak yüksek kaliteli Fiat yedek parçalarını içerir.

Tüm Fiat Yedek Parça ürünleri, üretici garantisine sahiptir ve sipariş sırasında herhangi bir hata olması durumunda 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz.

FIAT SERVİSLERİ
© Copyright 2021 Yakup Oto Fiat Yetkili Servisi