FIAT ACİL SERVİS – Yakup Oto
Fiat Acil Yol Yardım Servisi
FIAT ACİL SERVİS 1

Fiat Yol Yardım Servisi, yoldayken acil durumlarda arayabileceğiniz ve acil yardıma ihtiyaç duyabileceğiniz 7/24 bir araç servisidir. Akünüz biterse, aracınız kilitlenirse, aracınızın çekilmesi gerekiyorsa, Fiat Acil Yol Yardım Hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Acil bir durumda ve acil bir yol yardımına ihtiyacınız olduğunda, aktif bir hesaba sahip olmanız ve en hızlı yardımı alabilmeniz için Fiat Yol Yardımı aramanız ve servislerine kaydolmanız tavsiye edilir.

Hemen yol yardımı alabileceğiniz Fiat Acil Yol Yardım Numarası 0212 279 8989.

Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken Fiat Acil Servis hattımızı arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.

Fiat Acil Servis hizmeti kapsamında yol kenarında yardım, aracın en yakın Fiat yetkili servisine çekilmesi, aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama, daimi ikametgaha seyahat ve yolculuğa devam seyahati, seyahate devam amacıyla kiralık araç hizmetleri verilir.

Satış sonrası hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek ve müşteri memnuniyetini daha da artırabilmek amacıyla Acil Yol Yardım Servisimizin kapsamı genişletilmiştir. Buna göre;

 • Aracın kaza yapması
 • Yakıt bitmesi
 • Lastik değişimi
 • Anahtarın araç içerisinde unutulması
 • Anahtar kaybı

Garantisi bitmiş olan araçların yolda kalması ya da garantisi devam eden ancak arızanın kullanıcı kaynaklı olması durumlarında hizmet ücreti müşteriden talep edilirken; diğer durumlarda tüm Fiat Yol Yardım hizmetleri müşterilerimize ücretsiz olarak sağlanır.

Fiat Acil Yol Yardım Servisi Neleri Kapsar?

Bölgemizde sunduğumuz Fiat Yol Yardım hizmetlerimizden herhangi birine ihtiyacınız varsa, bizi aramanız veya ihtiyacınız olan hizmeti online olarak ayırtmanız yeterli, Fiat’ınız için ihtiyacınız olan yol yardımını hemen size ulaştıralım!

Fiat Yol Yardım hizmetimiz aşağıdaki araç sorunlarıyla sınırlıdır:

 • Fiat’ınız araç aküsü sorunu nedeniyle çalışmıyor.
 • Anahtarlarınızı Fiat aracınızda kilitlediniz.
 • Fiat aracınızda patlak bir lastiğiniz var.
 • Fiat aracınızda benzininiz bitti.
 • Fiat mevsimlik lastiklerinizi değiştirmek istiyorsunuz.
 • Fiat aracınızda yeni bir aküye ihtiyacınız var.
 • Fiat aracınızda yeniden sıkılmış bijon somunlarına ihtiyacınız var.

Fiat Acil Yol Yardım Servisi Alanları

Bazen, hizmet bedeli sigorta şirketiniz veya hatta Fiat Yol Yardım kapsamı sağlayıcınız tarafından size geri ödenebilir. Her durumda, masrafları talep edebilmeniz için size elektronik bir makbuz vereceğiz.

Fiat Yol Yardım hizmetimiz, aracınızı çekmenize gerek kalmadan ve aslında sorunu anında çözmeden küçük araç sorunları yaşarsanız yola geri dönmenin çok uygun ve ekonomik bir yoludur. En son akü güçlendirme teknolojisini ve en küçük Fiat araç sorunlarınızı nerede olursanız olun çözebilecek Fiat Yol Yardım teknisyenlerinin ellerinde en kaliteli araçları kullanıyoruz!

Arıza durumunda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü Fiat Yol Yardımı için 212 279 8989 numaralı telefondan bize ulaşın. Fiat destek araçları zamanında olay yerine gelir ve size en iyi şekilde yardımcı olur.

© Copyright 2021 Yakup Oto Fiat Yetkili Servisi